Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Włatcy móch
piątek-niedziela 20:00 i 20:30
Włatcy móchKultowa animacja dla dorosłych opowiadająca o paczce ośmiolatków z klasy II B. Każdy z nich - Konieczko, Maślana, Anusiak i Czesio - to wielka indywidualność. Jest jednak coś co zespala grupę - łączą ich podobne marzenia. Żeby je zrealizować muszą trzymać się razem.
Strażnik Teksasu
poniedziałek-piątek 16:15
Strażnik TeksasuKultowy serial z żywą legendą Chuckiem Norrisem w roli głównej. Produkcja, która łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater Cordell Walker należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu.
Rodzina zastępcza
poniedziałek-piątek 11:00
Rodzina zastępczaPewna przesympatyczna rodzinka, mama imieniem Anka, tata Jacek oraz ich dzieci: Majka i Filip, całkowicie przypadkowo, cudownym zrządzeniem losu skomplikowali sobie poważnie życie decydując się na… założenie rodziny zastępczej.
Podwodni łowcy
sobota 15:00
Podwodni łowcyOto jeden z najbardziej ryzykownych i najmniej znanych zawodów świata. Poznaj pracę i życie ludzi, którzy przy pomocy kusz polują na ryby w morskich głębinach. Na opanowanych przez rekiny wodach śmiałkowie są często narażeni na niebezpieczeństwo.
Miodowe lata
poniedziałek-piątek 12:00
Miodowe lataJeden z najbardziej lubianych seriali w naszym kraju. Perypetie dwóch rodzin: Krawczyków i Norków oraz ich problemy, tak śmieszne i jednocześnie tak bardzo prawdziwe, że dla wielu telewidzów od lat stanowią źródło niekończącej się rozrywki.
Hawaje 5-0
poniedziałek-piątek 17:15
Hawaje 5-0Niech nikogo nie zmyli gorący klimat i malownicza sceneria tropikalnych wysp archipelagu. Członkowie elitarnej jednostki policji zajmującej się zwalczaniem najgroźniejszych przestępców na Hawajach mają ręce pełne roboty.
Czarodziejki
poniedziałek-piątek 15:15
CzarodziejkiKomediowy serial grozy wzbogacony elementami fantasy. Przeznaczeniem trzech sióstr jest walka ze złem, dzięki różnorodnym magicznym umiejętnościom. Każda z czarodziejek jest niepowtarzalna, ale tylko w jedności są niepokonane.
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
poniedziałek-środa 21:00 i 22:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego JorkuW mieście, które nigdy nie zasypia, i w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii dochodzi do wielu zbrodni tak tajemniczych, nieprawdopodobnych i intrygujących, że rozwiązać je mogą tylko najlepsi eksperci.
CSI: Kryminalne zagadki Miami
czwartek i niedziela 21:00 i 22:00
CSI: Kryminalne zagadki MiamiWśród bogactwa kultur, w tropikalnym klimacie południowej Florydy przestępcy wydają się jeszcze bardziej zuchwali i nieobliczalni. Jak z najbardziej skomplikowanymi zagadkami kryminalnymi radzi sobie zespół CSI w Miami?
© TV6 2018