Program TV
Wszystkie programy
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wspaniali ludzie
 
Wspaniali ludzieMariusz Węgłowski spotyka się z osobami, które - przezwyciężając przeciwności, ograniczenia i słabości - stały się inspiracją i wsparciem dla innych. Sylwetki bohaterów poznamy podczas ich ulubionych zajęć.
Galileo
 
GalileoPasjonujący program popularnonaukowy dla całej rodziny, pełen wyjątkowych wiadomości podanych w atrakcyjnej formie. Ekscytujące zjawiska, miejsca i przedmioty. Poznaj odpowiedzi na najbardziej niezwykłe pytania.
Dragons' Den - jak zostać milionerem
 
Dragons' Den - jak zostać milioneremDrobni i początkujący przedsiębiorcy oraz wynalazcy otrzymują szansę zaprezentowania swojego pomysłu piątce doświadczonych biznesmenów. Jeśli pomysł uznają za dobry, gotowi są wesprzeć go finansowo.
Disco Polo Life
 
Disco Polo LifeProgram Marcina Kotyńskiego i Marty Leleniewskiej. Stałymi elementami są m.in. klipy wybrane przez Zbyszka Perkowskiego oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego.
Dekoratornia
 
DekoratorniaMagazyn wnętrzarski oparty na formule telenoweli dokumentalnej. Łączy treści poradnikowe oraz prawdziwe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków, którzy chcą tchnąć nowe życie w swój lokal.
Big Box Little Box
 
Big Box Little BoxNowy program rozrywkowy Szóstki w którym rodziny i grupy znajomych próbują w zabawny sposób dojść do tego, jak działają niezwykłe i zaskakujące gadżety. Co tym razem kryje się w pudełku?
Anthony Bourdain - bez rezerwacji
 
Anthony Bourdain - bez rezerwacjiProwadzący Anthony Bourdain odwiedza różne kraje w poszukiwaniu ich kulinarnej specyfiki i tradycji. Autor wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie szefa kuchni zabarwione poczuciem humoru.