Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Miodowe lata
poniedziałek-piątek 18:15
Miodowe lataJeden z najbardziej lubianych seriali w naszym kraju. Perypetie dwóch rodzin: Krawczyków i Norków oraz ich problemy, tak śmieszne i jednocześnie tak bardzo prawdziwe, że dla wielu telewidzów od lat stanowią źródło niekończącej się rozrywki.
Medicopter 117
poniedziałek-piątek 8:00
Medicopter 117Serial opowiada o pracownikach górskiego pogotowia lotniczego, które zlokalizowane jest w miasteczku St. Johann im Pongau. Biorą oni udział w akcjach ratowniczych oraz kryminalnych na terenie Alp w Austrii i Niemczech.
MacGyver
poniedziałek-piątek 14:15
MacGyverAngus MacGyver (Richard Dean Anderson) to człowiek, który wie wszystko i potrafi zrobić coś z niczego, wykorzystując swoją nadzwyczajną wiedzę oraz wyjątkowe umiejętności w zadaniach powierzonych mu przez tajną Fundację Phoenix.
Diagnoza morderstwo
poniedziałek-piątek 15:15
Diagnoza morderstwoPracujący w szpitalu miejskim doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke) pomaga swojemu synowi Steve'owi (Barry Van Dyke), detektywowi z wydziału śledczego policji Los Angeles, w rozwikłaniu tajemniczych zagadek kryminalnych.
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
piątek-niedziela 21:00 i 22:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego JorkuW mieście, które nigdy nie zasypia, i w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii dochodzi do wielu zbrodni tak tajemniczych, nieprawdopodobnych i intrygujących, że rozwiązać je mogą tylko najlepsi eksperci.
CSI: Kryminalne zagadki Miami
wtorek-czwartek 21:00 i 22:00
CSI: Kryminalne zagadki MiamiWśród bogactwa kultur, w tropikalnym klimacie południowej Florydy przestępcy wydają się jeszcze bardziej zuchwali i nieobliczalni. Jak z najbardziej skomplikowanymi zagadkami kryminalnymi radzi sobie zespół CSI w Miami?
CSI: Cyber
poniedziałek 21:00 i 22:00
CSI: CyberNajnowsza odsłona najpopularniejszego na świecie, amerykańskiego dramatu kryminalnego ostatniej dekady. Zbrodnia rodzi się w umyśle! Przerażająco wielu ludzi robi w internecie rzeczy, których nigdy nie popełniłoby w prawdziwym życiu.
Buffy: Postrach wampirów
Buffy: Postrach wampirówJej przeznaczeniem jest zabijanie wampirów. Buffy Summers to szesnastolatka, która została „wybrana”, aby wypełnić swoją trudną misję. Pomaga jej ekscentryczny bibliotekarz, którego zadaniem jest przygotowanie dziewczyny do walki ze złem.
© TV6 2020