Program TV
Wszystkie seriale
Sortuj:
  • najpopularniejsze
  • alfabetycznie
Wikingowie
piątek i sobota 23:00 i 00:00
WikingowieOpowieść o dziejach legendarnych skandynawskich wojowników, która zafascynowała miliony widzów na całym świecie, zrealizowana z epickim rozmachem, pełna akcji, emocji i intryg.
Święty
poniedziałek-piątek od 15:00
ŚwiętyKomedia obyczajowa z Mariuszem Węgłowskim w roli sołtysa wsi Uroczysko - Mikołaja Białacha, Michałem Milowiczem jako lokalny biznesmen Krzysztof Kordas, Saszą Reznikowem - księdzem i jego gosposią, którą gra Jolanta Niedźwiecka.
Słoneczny patrol
poniedziałek-piątek od 7:00
Słoneczny patrolKultowy serial o ratownikach pracujących na plaży w południowej Kalifornii. Gwiazdorska obsada z Davidem Hasselhoffem na czele, wspaniałe przygody, piękne i wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych oraz wakacyjne romanse.
Septagon
sobota 20:00 oraz niedziela 13:00, 14:00 i 20:00
SeptagonOryginalny polski format, który łączy elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe. Serial opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach. Najlepsza agencja detektywistyczna wchodzi do gry. Śledztwa, pościgi, zagadki kryminalne i… miłość.
Policjantki i Policjanci
poniedziałek-piątek 14:00, niedziela 15:00
Policjantki i PolicjanciSerial o funkcjonariuszkach i funkcjonariuszach patrolujących ulice Wrocławia to prawdziwy fenomen, który od jesieni 2014 roku przyciąga widzów Czwórki dzięki bohaterom, których po prostu nie da się nie lubić.
Pierwsza miłość
 
Pierwsza miłośćSkomplikowane i często dramatyczne losy Marysi, jej rodziny i przyjaciół, ale też pełne radosnych chwil i miłosnych zauroczeń. „Pierwsza miłość” to nie tylko wielkie emocje i niespodziewane zwroty akcji, ale także fantastyczna obsada aktorska.
Nokaut
 
NokautProdukcja o pracownikach firmy telemarketingowej i ich klientach. W każdym odcinku humorystyczne scenki z życia biurowego sprzedawców przeplatane są barwnymi, pełnymi emocji historiami potencjalnych nabywców...
Miodowe lata
poniedziałek-piątek 18:05 i 19:05
Miodowe lataJeden z najbardziej lubianych seriali w naszym kraju. Perypetie dwóch rodzin: Krawczyków i Norków oraz ich problemy, tak śmieszne i jednocześnie tak bardzo prawdziwe, że dla wielu telewidzów od lat stanowią źródło niekończącej się rozrywki.
Medicopter 117
poniedziałek-piątek 17:00 i sobota po 13:50
Medicopter 117Serial opowiada o pracownikach górskiego pogotowia lotniczego, które zlokalizowane jest w miasteczku St. Johann im Pongau. Biorą oni udział w akcjach ratowniczych oraz kryminalnych na terenie Alp w Austrii i Niemczech.
Mecenas Lena Barska
 
Mecenas Lena Barska„Mecenas Lena Barska” to historia atrakcyjnej czterdziestoletniej prawniczki, która podejmuje się prowadzenia najtrudniejszych spraw z dziedziny prawa rodzinnego, a prywatnie zmaga się z wyzwaniami, jakich nie szczędzi jej własna patchworkowa familia.
MacGyver
 
MacGyverAngus MacGyver (Richard Dean Anderson) to człowiek, który wie wszystko i potrafi zrobić coś z niczego, wykorzystując swoją nadzwyczajną wiedzę oraz wyjątkowe umiejętności w zadaniach powierzonych mu przez tajną Fundację Phoenix.
Hawaje 5-0
 
Hawaje 5-0Niech nikogo nie zmyli gorący klimat i malownicza sceneria tropikalnych wysp archipelagu. Członkowie elitarnej jednostki policji zajmującej się zwalczaniem najgroźniejszych przestępców na Hawajach mają ręce pełne roboty.
Diagnoza morderstwo
 
Diagnoza morderstwoPracujący w szpitalu miejskim doktor Mark Sloan (Dick Van Dyke) pomaga swojemu synowi Steve'owi (Barry Van Dyke), detektywowi z wydziału śledczego policji Los Angeles, w rozwikłaniu tajemniczych zagadek kryminalnych.
Detektywi w akcji
 
Detektywi w akcjiSerial o agencji detektywistycznej Septagon, pełen kryminalnych zagadek, wymagających do rozwiązania wyjątkowych umiejętności. W każdym odcinku czekają nas zawiłe sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa i zaskakujące rozstrzygnięcia.
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
poniedziałek 21:00 i 22:00
CSI: Kryminalne zagadki Nowego JorkuW mieście, które nigdy nie zasypia, i w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii dochodzi do wielu zbrodni tak tajemniczych, nieprawdopodobnych i intrygujących, że rozwiązać je mogą tylko najlepsi eksperci.
CSI: Kryminalne zagadki Miami
piątek 21:00 i 22:00
CSI: Kryminalne zagadki MiamiWśród bogactwa kultur, w tropikalnym klimacie południowej Florydy przestępcy wydają się jeszcze bardziej zuchwali i nieobliczalni. Jak z najbardziej skomplikowanymi zagadkami kryminalnymi radzi sobie zespół CSI w Miami?
Buffy: Postrach wampirów
 
Buffy: Postrach wampirówJej przeznaczeniem jest zabijanie wampirów. Buffy Summers to szesnastolatka, która została „wybrana”, aby wypełnić swoją trudną misję. Pomaga jej ekscentryczny bibliotekarz, którego zadaniem jest przygotowanie dziewczyny do walki ze złem.
Agenci. Biuro detektywistyczne
sobota i niedziela 20:00
Agenci. Biuro detektywistyczneSerial o grupie przyjaciół, którzy zakładają agencję detektywistyczną. Rozwiązując sprawy swoich klientów, prowadzą równolegle śledztwo dotyczące zaginięcia bliskiej im osoby.